0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Не'рѓосувачки челик Барби срцев приврзок со ланец

Не'рѓосувачки челик Барби срцев приврзок со ланец

DEN 3.00
Достапно за нарачка

Достапност

Овој приврзок за срце од не'рѓосувачки челик Барби е совршено парче накит за кој било обожавател на една од најпознатите кукли досега направени. Обезбедено е со затворач на јастог и ланец од 18 инчи. Доаѓа во кутија за подароци во случај да сакате да му го дадете на некој посебен. Тоа е идеален подарок за празници, родендени и други специјални прилики. Не'рѓосувачки челик Барби срцев приврзок со ланец : не'рѓосувачки челик. 18 ". Јастог затворач. Барби. Секое парче накит поминува ригорозен преглед во нашите лаборатории за обезбедување на квалитет. Така, можете да купите со доверба - загарантирано. Дознајте повеќе.

За производот

Избор на клиент