0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Централна млечна централна урда, Оз

Централна млечна централна урда, Оз

DEN 2.00
Достапно за нарачка

Достапност

Куќа на урда, мала урда 24 мл (680 g) 4% млеко мин. Директно поставено. Пастеризирана. Старомоден. 24 мл (680 г) effеферсон Сити, МО 65101 урда, мала урда. 4% Milk Fat мин. Директно поставено. Пастеризирана. Старомоден.

За производот

Избор на клиент