0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Детали за девојчиња за бебиња Девојки од 2 парчиња за пливање Rashguard сет

Детали за девојчиња за бебиња Девојки од 2 парчиња за пливање Rashguard сет

DEN 1.00
Достапно за нарачка

Достапност

Кога топлото време има сакате да влезете во ладна вода во вашиот локален базен или плажа, облечете го вашето мало девојче во овој симпатичен сет на Rashguard од 2 парчиња. Рашгард е врвот на пливање направен да се носи преку костим за капење, под облека или може да се носи соло. Овој врв на рашгард со долги ракави има деколте на екипажот и предната графика печатена со светли бои и girly детали. Телото е изработено од издржлива полиестерска ткаенина што ќе издржи на каква било активност на вода што го вклучува вашето малечко ова лето. Крајните на пливање што го комплетираат овој сет има сеопфатен печатен и забавен лак детали за вашето мало девојче ќе сака да плива внатре. ОП Бебе дете Девојче за девојче Детали за 2 парчиња за пливање Rashguard Set : Rashguard : 85% полиестер, 15% спандекс. Крајни : 85% полиестер, 15% спандекс. Поставена : 100% полиестер. Сет за пливање со 2 парчиња мали деца. Рашгард : Предна графика. Деколте на екипажот. Долги ракави со детали за лак. Зашивање на контраст. Внатрешно означување. Крајни : Сеопфатен печатење. Ребреста еластична лента за половината. Детали за лак. Целосно наредени. Лиценца за пливање. Достапно во големини 2 T - 4 T. Вклучете се внатре, машината измијте ладно со слични бои, нежен циклус, не бели бели, суво суво на ниско ниво, отстранете веднаш, ладно железо на обратно ако е потребно.

За производот

Избор на клиент