0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Чуда на џемпер за џемпери за девојчиња, со големини 2-6

Чуда на џемпер за џемпери за девојчиња, со големини 2-6

DEN 0.67
Достапно за нарачка

Достапност

Чудо нација џемпер за девојче плетете чипка моден моден чизми. Јака од џемпер, внатре во патент за лесен за носење стајлинг и удобно вклопување. Подготвена удобност и флексибилна надворешна плоча. Совршен стил за секоја пригода. Кожа како горниот. Јака од џемпер. чипка нагоре. Подготвена влошка. Флексибилна надворешна плоча. Направено во Кина.

За производот

Избор на клиент