0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Женска модна колекција Rayon lucstring чиста пантолона

Женска модна колекција Rayon lucstring чиста пантолона

DEN 239.84
Достапно за нарачка

Достапност

Нашиот Scrubstar Rayon Club String Scrub Pant има директен стил на нозе. Еластична лента за задниот дел на половината со вратоврска за контраст. Две пространи џебови на лепенка и товар џеб со контрастни јамки за комунални услуги. Willе ја обожавате меката и удобна ткаенина од мешавина од рајон. Достапно во индиго и топла розова боја. Модна колекција Scrubstar Rayon Scrub Pant. Еластична задната половината со влечење на контраст. Две пространи предни џебови. Единечен карго џеб. Достапно во индиго или топла розова боја. 77% полиестер/ 20% рајон/ 3% спандекс.

За производот

Избор на клиент