0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Марвел Марвел Црн Пантер Делукс Делукс Делуз Дете за Ноќта на вештерките

Марвел Марвел Црн Пантер Делукс Делукс Делуз Дете за Ноќта на вештерките

DEN 559.84
Достапно за нарачка

Достапност

Вашето дете ќе стане T'Chala или Black Panther во овој супер лукс официјално лиценциран костум. Тие ќе бидат подготвени да го одбранат престолот користејќи ги напредните технологии на Ваканда. Овој врвен скок на градите на мускулите се осветлува околу јаката. Исто така, вклучува врвови за подигање и половина маска. Нашиот луксузен црн пантер прави одличен Ноќта на вештерките, облекување или тематски костум за забава. Проверете ја табелата со големина на слики за соодветно вклопување. Тестирани за квалитет и безбедност. Компанијата за костуми Рубис испорачува одлични носии од 1951 година. Светло на деколте. Врвовите за подигање. Маска. Официјално лиценциран. Тестирани за квалитет и безбедност. Проверете ја табелата со големина на слики за соодветно вклопување.

За производот

Избор на клиент