0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
-C BBT1764K-10W BigTop повеќе-флум црно галванизиран капаче од оџак

-C BBT1764K-10W BigTop повеќе-флум црно галванизиран капаче од оџак

DEN 6042.08
Достапно за нарачка

Достапност

Капакот со мулти-флуид на Big Top (17 "x 64 ") од компанијата Hy-C е паметен избор за мулти-флуидни оџаци. Нашата црна галванизирана челик Big Top има отстранлив од 24 мерачи што може да се отстрани галванизиран челичен аспиратор со разгалени агли и рабови формирани ролни. Проширената мрежа од 18-мерач 3/4 "Галванизирана челик има висина од 10", а нашата галванизирана челична база од 24 мерачи е дизајнирана со прирабници за безбедно монтирање. Атрактивната завршница на палтото со црн прав му помага да се спротивстави на елементите. Поддржано од 7-годишната ограничена гаранција на HY-C. Лесно се монтира и безбедно. Отстранлив аспиратор од 24 мерачи за дополнителна јачина и лесно чистење. Делува како аперт на искра за да ги спречи повеќето асцендентни искри да стигнат до надворешноста. Вклучува winидарски завртки и цевка на лепило за градежништво во сите временски услови. Дим : 17 "x 64".

За производот

Избор на клиент