0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Се прашувате нараквици со велур со врвови и постава за поп -боја

Се прашувате нараквици со велур со врвови и постава за поп -боја

DEN 223.84
Достапно за нарачка

Достапност

Нежните нараквици на велур од C. Чудо ве одржуваат топло и стилски со прекрасни детали за Topstitch и постава за поп-боја. Влошките на прстите на индексот прават текст и користејќи го вашиот телефон ветре. Детали за врвот. Технички влошки на допир на показалецот. Поставена боја на поп. Увезени. Suede нараквици за жени од C. Wonder.

За производот

Избор на клиент