0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Trident Pind Turksight Maison Thread Count памучен лист, полн

Trident Pind Turksight Maison Thread Count памучен лист, полн

DEN 1.67
Достапно за нарачка

Достапност

Trident Feater Tales Tales Leates - Совршено одговара за вашиот душек. Доживејте го мекиот и нежен допир на овие фино печатени 100% памучни чаршафи од групата Тридент. Ултра-меката природа потекнува од ткаењето на перкале и завршницата на праска што се користи во изградбата на овие чаршафи. Изградбата на ткаењето на Перкале ги прави овие чаршафи издржливи, а завршната праска ја подобрува нејзината мекост, се чувствува како исклучителен допир на пердуви што никогаш не згаснува. Мекоста на памукот и супериорноста на предивото, ги прават овие листови апсолутен избор за вашето секојдневно постелнина. Овие овластени листови „Оеко-Текс “ нудат брилијантен спој на одржливост, неверојатни елементи за дизајн и врвен квалитет. За испорака на апсолутно неверојатно корисничко искуство, нашите постелнини се достапни во три живописни отпечатоци за душеци со целосна, кралица, крал и близнаци. Можете да ја користите живоста на овие модерни отпечатоци за да го ширите вкусот на среќата во животот на луѓето што ги обожавате. Trident Feater Tales Tales Leates - Совршено одговара за вашиот душек. Доживејте го мекиот и нежен допир на овие фино печатени 100% памучни чаршафи од групата Тридент. Ултра-меката природа потекнува од ткаењето на перкале и завршницата на праска што се користи во изградбата на овие чаршафи. Изградбата на ткаењето на Перкале ги прави овие чаршафи издржливи, а завршната праска ја подобрува нејзината мекост, се чувствува како исклучителен допир на пердуви што никогаш не згаснува. Мекоста на памукот и супериорноста на предивото, ги прават овие листови апсолутен избор за вашето секојдневно постелнина. Овие овластени еко-пријателски листови „Oeko-Tex“ нудат брилијантен спој на одржливост, неверојатни елементи за дизајн и врвен квалитет. За испорака на апсолутно неверојатно корисничко искуство, нашите постелнини се достапни во три живописни отпечатоци за душеци со целосна, кралица, крал и близнаци. Можете да ја користите живоста на овие модерни отпечатоци за да го ширите вкусот на среќата во животот на луѓето што ги обожавате.

За производот

Избор на клиент