0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Поток IP водоотпорни звучници на отворено колекција - сина

Поток IP водоотпорни звучници на отворено колекција - сина

DEN 575.84
Достапно за нарачка

Достапност

Водоотпорна колекција на водоотпорни звучници на поток IPX6, сина, ви помага да уживате во вашата музика каде и да одите. Има батерија со литиум-јонска батерија што може да се надополнува и испорачува до осум часа време на репродукција. Овој сина звучник е стилски и привлечен. Поддржува Bluetooth стандарди за безжичен стриминг за да можете да ја слушате вашата медиумска библиотека од до 33 'подалеку од изворот. Неговиот микрофон му овозможува на единицата да поддржува без раце, повикувајќи на конференции и други апликации. Доаѓа и со USB кабел за полнење или синхронизација на податоци и со AUX кабел за да го поврзете со слушалките и звучниците. Поток IPX6 водоотпорни звучници на отворено колекција - сина : тежина : 430 g. Димензии : 183 x 68 x 82 mm. Снабдување со електрична енергија : DC 5 V 500 MA. Енергија : 10 W. Единица за звучник : 2 x 5 W високи перформанси + 2 x звучници на бас радијатор. Батерија : Изградете во батерија за полнење на 1000m Ah Li-Ion. Оперативен опсег : до 10мм (33 '). Безжичен профил : A2 DPV1.2, AVRCPV1.0, HFPV1.5. Време на игра : До 8 часа репродукција во зависност од волуменот. Време на полнење : Прибл. 2-3 часа. Аудио стриминг (A2 DP). Повикување без раце (HFP). Контрола на патеката и јачината на звукот. USB полнење (вклучен кабел). 3,5мм Aux-in (вклучен кабел). Безжичен преносен звучник. Bluetooth. Синиот звучник. IPX6 безжичен преносен звучник може да издржи да биде распрснат со вода или да остави на дожд, но не и потопен.

За производот

Избор на клиент