0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Трендови меѓународни клиптокати обликувања

Трендови меѓународни клиптокати обликувања

DEN 167.84
Достапно за нарачка

Достапност

Формите за умирање се во централна фаза со овие уникатни обележувачи. Од топло куче до далечински управувач до вашиот омилен лик, Shape Marks им носи забава на вашите книги и списанија. Lубител на книгата или студент во вашиот живот ќе ги сака овие уникатни обележувачи. Шајните се обележувачи со тенок фитл со уникатни форми кои се совршени за употреба со сите типови книги, списанија, планери и многу повеќе. Ознаките се одличен начин да ја задржите вашата страница и да го покажете вашиот ентузијазам за читање. Забавните форми и дизајни се сигурни дека ќе ве мотивираат и вашата имагинација тече. Спакувано во јасен, заштитен винил ракав. Димензии на обележувачи : 8,75 '' x 2,75 ''.

За производот

Избор на клиент