0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Печатот Бела го отсече умира-Фрида сака ладен

Печатот Бела го отсече умира-Фрида сака ладен

DEN 3.33
Достапно за нарачка

Достапност

Нафора тенки умира што можат да се користат во повеќето машини за сечење на умре таму! Тие се совршени и прецизни и се дефинитивен додаток на вашата колекција за печат на Бела Печат! Овој пакет содржи Фрида сака Фрости : Еден 3,25х3,75 инчи умира. Координирање на сетот за печат продаден одделно. ПРЕДУПРЕДУВАЕ : Опасност за гушење. Не е погоден за деца под 3 години. Печатот на Бела го отсече умира-Фрида сака ладен.

За производот

Избор на клиент