0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM

Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM

DEN 3.00
Достапно за нарачка

Достапност

Свежината загарантирана со црна шума торта со полнење со цреша, 14,1 мл. Влажна чоколадна торта со полнење со цреша. Природно и вештачки зачинет. Совршено за секоја пригода или само да се чувате дома за секогаш кога ќе погодат вашите слатки желби за заби. 6 порции на 14,1 унца контејнер. Земете парче за себе или исечете и споделете со гостите. Повторувачкиот контејнер помага во одржувањето на свежината.

За производот

Избор на клиент