0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Самолеплива врата дното на влечење Бела пластика W 1.2 ПВЦ мека четка

Самолеплива врата дното на влечење Бела пластика W 1.2 ПВЦ мека четка

DEN 0.67
Достапно за нарачка

Достапност

Самолеплива врата дното на влечење Бела пластика W 1.2 "PVC Soft Brush Description : Четката на вратата е дизајнирана да го запечати јазот помеѓу дното на вратата и горниот дел од прагот или површината на подот. Сите влезови на дното на вратата се испорачуваат со црна четка. Дизајниран со држач на дното на алуминиумска легура и PP четка, анти-кара и трајни.Грачно намалете ја инфилтрацијата на светлината и ветерот, контролирајте ја навлегувањето на прашина и гасови. Дизајнирано со пластична должина на дното и PVC четка. 1 M/39-инчен должина 30мм/ Обезбедена е црна четка со висина од 1,2 инчи. Запечатете го јазот помеѓу дното на вратата и горниот дел од прагот или површината на подот. Одлична влезна врата. Лесна за инсталирање.

За производот

Избор на клиент