0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Couture Creations Anna Griffin Hotfoil Plate-Christmas Tree

Couture Creations Anna Griffin Hotfoil Plate-Christmas Tree

DEN 2.00
Достапно за нарачка

Достапност

Користете го печатот за да создадете убави дизајни на фолија со машината Gopress & Foil (продадена одделно). Овие се совршен додаток на вашиот следен проект за изработка на хартија и многу повеќе! Овој пакет содржи новогодишна елка : еден печат за жариште 3x5,5 инчи. Увезени. Couture Creations Anna Griffin Hotfoil Plate-Christmas Tree.

За производот

Избор на клиент