0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Inte Sit n float надувување салон 60in 39in - пакет

Inte Sit n float надувување салон 60in 39in - пакет

DEN 3.33
Достапно за нарачка

Достапност

Уживајте во водата ова лето на цевката за надувување на Intex Sit. Овој уникатен дневник делува повеќе како стол отколку сплав. Одликувајќи се со две рачки, две држачи за чаши и целосен одмор, Intex Sit 'n Float е совршен за социјален ден на вода! Забележете : Бојата може да варира (портокалова, црвена, жолта, зелена или сина). Количина : Вклучени се 2 ловори (боите се разликуваат). 60 "x 39". 2 рачки за стабилност. Уникатен дизајн за дополнителна забава. Вклучува лепенка за поправка.

За производот

Избор на клиент