0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Googo Fruit & Veggiez сорта пакет, торбички со јаболка, 3. мл

Googo Fruit & Veggiez сорта пакет, торбички со јаболка, 3. мл

DEN 1.33
Достапно за нарачка

Достапност

Овошје и зеленчук од овошје и зеленчук од Gogo Screez се направени од 100% овошје и зеленчуци одгледувани со loveубов и се мешаат со вкусни состојки за тајно хранлива, изненадувачки вкусна закуска. Нашите торбички со овошје и зеленчук немаат додадени шеќер*и се без глутен, без орев, млечни производи, овластени кошер и направени без конзерванси. Болдер Бери е вкусно комбо од јаболка, моркови, малини, јагоди и боровинки. Праската на педалот е мешавина од јаболка, праски и сладок компир за да ги задржат децата да одат. Спакувани во преносни, преносни торбички со БПА, кои се потврдени со не-ГМО проект, нашите торбички се вкусни закуски за деца совршени за уживање во секое време и каде било. Вашите деца ќе ги сакаат вкусовите во оваа сорта на тропски вкус. Нема лажица, и нема хаос!. *Не е храна со низок калории. Погледнете ги информациите за исхраната за шеќери и содржина на калории. Вкусна мешавина од 100% овошје и зеленчук во вкусни вкусови што ќе ги сакаат вашите деца. Разновидност пакет од 20, 3,2 унца овошје и зеленчук торбички : Содржи 10 торбички со бери од карпи и 10 торбички за праска од педали. Закуски за деца што се прават со 100% овошје и зеленчук.

За производот

Избор на клиент