0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Зак Дизајнс 20oz Двоен wallид од не'рѓосувачки челик Сатон Шише со вода

Зак Дизајнс 20oz Двоен wallид од не'рѓосувачки челик Сатон Шише со вода

DEN 3.33
Достапно за нарачка

Достапност

Пиете на ладен пијалок цел ден со вакуумска изолација за да ги одржувате пијалоците ладни! Конструкцијата со двојни wallидови, исто така, ја запира кондензацијата да се формира од надворешната страна на метежот и да се направи хаос. Овој Tumbler од 20 унци држи доволно за да ја задржи жедта да се гаси кога сте надвор и околу, и има прелистувач што помага да ве заштити од прскања и истури. Се вклопува кај повеќето држачи за чаши за автомобили и вклучува удобна рачка за носење за удобно патување. Материјалот од не'рѓосувачки челик е издржлив, нема да 'рѓа или оксидира и е целосно без БПА. Не го ставајте во микробранова печка - тоа е направено за ладни пијалоци - и препорачавме да го миете гушкачот со рака за да го зачувате вакуумскиот печат. • Вакуумската изолација ги одржува пијалоците ладни подолго и запира кондензација • Флип Спут спречува распрскувачи и истури • се вклопува во повеќето држачи за чаши за автомобили со удобна рачка за носење за патување. • 20 мл капацитет • Направено од траен нерѓосувачки челик. • БПА БЕСПЛАТНО - Посветено на безбедност • Препорачано миење на рацете, не се микробранови.

За производот

Избор на клиент