0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Трговска марка ликовна уметност Highcountry Snowgums Canvas Art by David Evans

Трговска марка ликовна уметност Highcountry Snowgums Canvas Art by David Evans

DEN 2.00
Достапно за нарачка

Достапност

Подготвени да се претставиме без обележја за презентација во различни големини, ова подготвено, уметничко дело завиткано од галерија, се одликува со пејзаж од дрво за снег, покриено со снег. Giclee (Jee-Clay) е напреден процес на печатење за создавање високо квалитетни репродукции на ликовна уметност. Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разликува од оригиналното парче. Резултатот е широко прифаќање на giclee од галерии, музеи и приватни колекционери.

За производот

Избор на клиент