0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Греј од Грејсон Социјална женска плус големина Цветна обвивка за завиткување на врвот

Греј од Грејсон Социјална женска плус големина Цветна обвивка за завиткување на врвот

DEN 447.84
Достапно за нарачка

Достапност

Ласкаво и цветно, сиво од страна на Грејсон Социјал, Peplum Hep Wrap Top ја осветлува секоја облека од обична до облечена. Кратки, ракави за ракави го одржуваат вашиот стил на тренд. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5'11 “, половината : 34”, биста : 41 ”, колкови : 45”. Моделот носи големина 1x. Полу-опремени. Вишок V-вратл; Стајлинг на пуловер. Кратки, ракави на ракави. Peplum полите; Цветен принт. 100% памук. Машина за перење. Увезени. Флорална обвивка за плус големина жени од Греј од Грејсон Социјал.

За производот

Избор на клиент