0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
8 Црвена црвена погледна погледна слика за птици за Божиќни украси

8 Црвена црвена погледна погледна слика за птици за Божиќни украси

DEN 135.36
Достапно за нарачка

Достапност

Од колекцијата на празнични моменти, овие прекрасни птици ќе додадат допир на боја на вашиот декор за одмор, во кој има светло црвена перница и фаукс пердуви опашки допир на сјајот и монистра ќе додадат искра и каматна клип-на на растенијата со дрвја завеси или каде и да е потребна боја Внатрешната употреба само целосно димензионални украси доаѓаат подготвени за прицврстување со клипови со крокодил Димензии : 2,75 "H x 1,75 " W x 8 "L материјал (и) : Пердуви/пена/мониста/метал/сјај од колекцијата на празнични моменти . Орнаменти на птици. Функција за клип-он.

За производот

Избор на клиент