0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Женска не` заборави маица

Женска не` заборави маица

DEN 244.80
Достапно за нарачка

Достапност

Изразувајте се со овие прекрасни маици за графички печати. Одликувајќи се со забавни графики и инспиративни цитати, овие тимови со кратки ракави се одлични подароци за пријатели и удобна опција за секојдневно носење. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 '' и носи големина S. fit : опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Графички принт од предната страна. Графичка маица за печатење за жени.

За производот

Избор на клиент