0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Активна перформанси на Aviaенски активни перформанси со долги ракави

Активна перформанси на Aviaенски активни перформанси со долги ракави

DEN 2.67
Достапно за нарачка

Достапност

Овој стилски долг ракав е совршено парче од секојдневно учење за да се носи пост-тренингот или за авантурите за викенд од кој било вид. Детализирање на тонална мрежа на страничните панели и долните раце додава стилски изглед што дише. Обезбедувајќи ефект на слабеење, асиметричните цвеќиња создаваат изглед на ласкава, затегната линија на половината. Другите паметни карактеристики вклучуваат удобни ракави на Раглан и класично деколте на екипажот. Манжетните со пиштоли ги одржуваат ракавите во место за време на активност; тонските инсерти за мрежни мрежи Додаваат дишење и стил; ласкави асиметрични цвеќиња; удобни ракави на рагла;

За производот

Избор на клиент