0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Време и време женска маичка со тонични врати со кратки ракави

Време и време женска маичка со тонични врати со кратки ракави

DEN 1.33
Достапно за нарачка

Достапност

Стилот се среќава со удобност со времето и маицата на Тру-туника. Преголема, но никогаш не невешт, оваа ултра-мека е подолга во задниот дел, што го прави совршен избор за хеланки или кожа или во секое време малку дополнително покритие е она што го копнеете. Класичен изглед со V-врат и кратки ракави што добива лесно ажурирање благодарение на должината на туниката. Исклучиво на. Материјал : 93% рајон/7% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. fit : опуштена и малку преголема. Деколте : V-врат. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : подолга должина на туника со полите на кошулата; Супер-меко чувство. Туника маица за жени од време и Тру.

За производот

Избор на клиент