0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Земјите „Крај на земјиштето“ ги завршуваат женските опуштени памучни памук со долги ракави, исмејувајте ја желка, бела, м

Земјите „Крај на земјиштето“ ги завршуваат женските опуштени памучни памук со долги ракави, исмејувајте ја

DEN 511.36
Достапно за нарачка

Достапност

Опуштениот опуштен памучен памук, опуштениот памучен памук, исмејувачкиот ракав, е дизајниран со вашиот стил и удобност во умот. Направено од тело од 100% памук, овој желка е ултра-мек и мазен никогаш не гребе, осигурувајќи се дека секогаш се чувствувате добро како што изгледате. И ќе изгледате добро. Дарежливо пресечете го телото на овие врвни женски раменици што ја слават силуетата што ја сакате. Плус тоа прави топол и пријатна основна слој за време на постудените месеци. 3% Lycra Spandex во вратот и манжетните нудат само доволно истегнување за да ја задржат својата форма нешто што знаеме дека го сакаме во ваква гардероба вака. Идеално носење за пешачење кампување Одење на скијање на скијање на кучиња и повеќе ќе бидете во искушение да го носите овој исмејник за ладење скоро каде било. Исто така, добро се залага за работа под јакни со блејзер со здолништа и пантолони за фустани. Достапно во најразлични класични и живописни бои плус убави обрасци и отпечатоци што може да носите различна желка секој ден во зима и никогаш да не се досадувате. Колку е утешно. Сметкајте мерки за висина на висина 2 1/4 “. Mockенски исмејувачки желки достапни во различни големини од X-мали до 3x. Достапни ситни и високи големини. Ткаенината е претходно измиена за да се минимизира намалувањето (дури 3%) кога се мие според упатствата за нега на производителот. Консултирајте се со табелата со големина за вашата вистинска големина. Mockенската исмејувачка теренка со помек, измазнет памук плетен. Обликувачки врат и манжетни со ребра. Врвовите на рамото се прислушуваат и врвот-зашиени за дополнителна издржливост. Опуштено : великодушно пресечено низ телото. Паѓа до средината на колкот.

За производот

Избор на клиент