0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
LONEONE TUNES LT GROUP WONDER COMPORTION CROFFIC GRAPHIC T-SHOR, големини XS-XXXL

LONEONE TUNES LT GROUP WONDER COMPORTION CROFFIC GRAPHIC T-SHOR, големини XS-XXXL

DEN 338.72
Достапно за нарачка

Достапност

Време е да се добие Луни! Забава графичка женска маичка со грешки, Tweety, Sylvester и The Looney Tunes Gang додава чуден допир на вашиот обичен изглед. Закривената полите на кошулата ви овозможува да ја носите оваа мачка или неоткриена со леснотија. Мора да имате за секој обожавател на цртани филмови. Совршено за училиште или викенд, оваа женска мета е секојдневно мора да има, удобно и ласкаво! Совршено е да се носи со омилениот пар фармерки. Материјал : 65% полиестер/35% рајон. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. fit : полу-опремена. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : графички однапред; заоблен полите. © Warner Bros., сите права се задржани. Луни мелодии за кратки ракави графички мета за жени.

За производот

Избор на клиент