0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Маици за кратки ракави за време и време на време, 2 пакувања

Маици за кратки ракави за време и време на време, 2 пакувања

DEN 0.67
Достапно за нарачка

Достапност

Запознајте го времето и новиот главен дел на Tru : маица 2-пакет што е насочена да се вклопи близу до вашето тело додека седите под колковите и темелно се гушка. Исечени од фино ребрестиот плетен со флексибилна удобност, овие маици се совршени за вашата разноврсна, модерна и обична облека, бидејќи се спарува со фармерки со високи половини, хеланки, џогери или плетено здолниште. Материјал : 58% памук/38% модал/4% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 2 маици. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : вграден. Деколте : Ребреста лажичка деколте. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Изработено во фино ребрестиот плетен со флексибилна удобност. Mirsенски ребрести маици од време и TRU.

За производот

Избор на клиент