0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Маица за исцрпеност на екипажот за време и време на време

Маица за исцрпеност на екипажот за време и време на време

DEN 1.33
Достапно за нарачка

Достапност

Засекогаш омилен што го сакате во секоја боја! Овој натопи обоен мета од време и True е дизајниран со ветровито опуштено вклопување за да го спари со фармерки за свеж секојдневен изглед. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. опуштена. Екипаж. Текстурирана ткаенина; Двојни детали за странични страни. Добро за вас и планетата! Оваа ставка содржи полиестер направен од рециклирана пластика. 57% памук/43% рециклиран полиестер. Машина за перење. Увезени. Маица со кратки ракави со екипаж за жени по време и Тру.

За производот

Избор на клиент