0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Маичка за кратки ракави на женски V-врат

Маичка за кратки ракави на женски V-врат

DEN 479.84
Достапно за нарачка

Достапност

Направи мека мешавина понудена во широк асортиман на бои. Бидете сигурни дека знаејќи дека нашите кошули остануваат да изгледаат толку свежи и толку чисто време за време на миење по миењето. Фун и ирелевантно- подгответе се за модата пролет/лето со овие уникатни забавни бои што изгледаат одлично на сонце или на плажа со пријатели. Маица со кратки ракави на Климентин, со кратки ракави.

За производот

Избор на клиент