0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Дома слободна женска маичка со знаме на Аризона

Дома слободна женска маичка со знаме на Аризона

DEN 1.67
Достапно за нарачка

Достапност

Кул, обичен и подготвен за денот. Home Free's Arizona Flag Tee ви дозволува да покажете гордост во вашата држава. Парови совршено со тексас шорцеви или фармерки. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. опуштено вклопување. Деколте за лажичка; Стајлинг на пуловер. Предна графика. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Маица со знаме на Аризона за жени од дома бесплатно.

За производот

Избор на клиент