0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Уникатни поговори за женски V врат со долга ракав за рафли, цветен блуза од блуза

Уникатни поговори за женски V врат со долга ракав за рафли, цветен блуза од блуза

DEN 2.67
Достапно за нарачка

Достапност

Оваа блуза формирана од текстурален ткаен шифон надвор, без разлика дали е за работа или викенд што го покрива овој врв на пилум. Опремената половината и флекивите полите создаваат силуета за пилум, совршена да се спарите со вашите омилени слаби фармерки. 100% полиестер. V вратот. Страничен патент. Долги ракави. Руфла. Цветни печатени. Врвот на peplum. Машинско миење ладно со слични бои. Големина на телото на моделот : Висина : 5'8 ", Градите : 31 4/8 инчи, ширина на рамото : 16 4/8 инчи, тежина : 115 фунти, моделот носи х-смализиза - градите Girth Girth Girth - Ширина на рамото 35 7/8 27 1/8 - 13 1/4s 37 3/4 - - 29 1/8 13 3/4 M - 39 3/4 31 1/8 14 1/4 L 42 7/8 34 1/4 15xl - 46 1/8 37 3/8 15 5/8.

За производот

Избор на клиент