0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Пионерската жена швајцарска блуза со ракави со флеки

Пионерската жена швајцарска блуза со ракави со флеки

DEN 335.84
Достапно за нарачка

Достапност

Дајте му на вашата гардероба нов почеток оваа сезона со швајцарската блуза од пионер. Дизајниран да тече со опуштено вклопување, ракави со флук со должина на лактот и прекрасна текстурирана ткаенина. Изработена за удобност во мека, лесна ткаенина, овој врв сигурно ќе се вклопи во вашата ротација. Исклучиво на. Материјал : 100% рајон. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Деколте : В-врат со тресење. Затворање : стил на пуловер. Ракави : ракави за должина на лактот. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Текстурирана тонална ткаенина. Пионерската жена швајцарска блуза со ракави на ракави за жени. Новата линија за облека на Pioneer Woman ги зема саканите флорали на Ree Drummond и удобен стил во забавни, стилски парчиња што ве прават да се чувствувате сигурни во кој било амбиент.

За производот

Избор на клиент