0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Маица за кратки ракави за време на време на време на време на време на екипажот, 2-пакет

Маица за кратки ракави за време на време на време на време на време на екипажот, 2-пакет

DEN 265.28
Достапно за нарачка

Достапност

Пополнувањето на најважните работи е лесно со времето и 2-пакетите на Tru на маици со екипаж. Овие основи што мора да ги имаат се супер-меки и идеални за положување или носење соло. Земи го твоето денес! Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% полиестер; Хедер и сива : 90% памук/10% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : две маици. Големина : Моделот е 5'10 "и носи големина S. fit : опуштено. Дефект : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки. Џебови : Ниту. Карактеристики : Супер-мека и етикета без ознаки за вкупна удобност. Mirtsенски маици со кратки ракави со 2 пакувања од време и Tru.

За производот

Избор на клиент