0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Realsize женска ребра Хенли кошула, големини XS-3XL

Realsize женска ребра Хенли кошула, големини XS-3XL

DEN 304.00
Достапно за нарачка

Достапност

Оваа плетена ребреста кошула од Хенли од Real Size ќе ве натера да изгледате случајно кул цел ден. Дизајнирано со текстура со текстура со ребра и класична силуета за пулвер, овој врв брзо ќе стане еден од вашите омилени за секојдневно носење. Од трчање на работи до грабање кафе, овој Хенли ќе обезбеди строга удобност и стил на лежење. Спарете го назад на вашите омилени фармерки за целосен ансамбл. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. Fit : Modern. Деколте : V-врат со детали за копчето. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : 25 ”предна должина; Дизајн со ребра. Womenенска ребра Хенли кошула од Real Size.

За производот

Избор на клиент