0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Bluzeенската магла на Леви, Tilly Bluze

Bluzeенската магла на Леви, Tilly Bluze

DEN 431.84
Достапно за нарачка

Достапност

Изгледајте како мила што сте во слабиот блуза на Леви. Лесна, воздушна и дизајнирана да ви помогне да ги искористите максимумот од овие денови на топло време, овој врв има силуета за гушкање на кривата и исечена должина. Совршен натпревар со вашите фармерки и шорцеви со високи половини. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. fit : Classic. Деколте : квадратно деколте со трим на шутнување. Затворање : стил на пуловер. Ракави : должина на лактот со еластични раменици и манжетни. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Сместен. Тили блуза за жени од Леви.

За производот

Избор на клиент