0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Единствени поволни цени за женски цветни ракави на ракави против вратот вратоврски на половината за завиткување на врвовите на врвовите

Единствени поволни цени за женски цветни ракави на ракави против вратот вратоврски на половината за завиткување

DEN 3.33
Достапно за нарачка

Достапност

Совршен стил за романтични ноќи на плажа е тука со врвот на половината за завиткување на врвот. Совршен за спарување со фармерки, слаби панталони и чевли со високи потпетици. Повод : Запознавање, случајно, дружење, кафуле, итн. Ве молиме проверете ги мерењата за да бидете сигурни дека предметот се вклопува пред да нарачате. Големина на телото на моделот : Висина : 5'8 ", Градите : 33 инчи, половината : 24 инчи, колк : 34 5/8 инчи, ширина на рамото : 15 3/8 инчи, тежина : 122 фунти, моделот носи x- Мала. Мерење (во инчи) Големина гарнир на градите гарнир на половината ширина на рамото вкупна должина 36 5 /8 41 3/8 - 13 5/8 24 5/8s 38 5/ 8 43 1/4 - 14 1/8 25 1/4 M - 40 1/2- - 45 1/4 - 14 5/8 25 3/4 L 44 1/8 48 7/8 - 15 1/2 26 3/8xl 47 5/8 - - 52 3/8 - 16 3/8 27 повеќе стилови, повеќе избори, ве молиме кликнете овде. Единствени договори за женски цветни ракави на рафли против вратот вратоврски на половината, завиткана од половината Врвови 100% полиестер. Увезен. Цветен принт. Трим.

За производот

Избор на клиент