0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Блуза со ракави на пионерски плоштад врат, женски

Блуза со ракави на пионерски плоштад врат, женски

DEN 3.33
Достапно за нарачка

Достапност

Сладок почеток на секој изглед, оваа блуза за трепет ракав од Pioneer Woman додава допир на женственост на сè со што ќе ја спарите. Се одликува со елегантно квадратно деколте со тонски чипка и три четвртини ракави за класична завршница. Лесна ткаенина од креп, ве одржува да се чувствувате кул во текот на летните месеци, додека опуштената силуета обезбедува удобно вклопување во секое време кога сакате да ја носите. Исклучиво на. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. fit : опуштено вклопување; хитови на колкот. Деколте : квадратно деколте со тонска чипка. Затворање : стил на пуловер. Ракави : 3/4 ракави за треперење. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Alliver Print Crepe ткаенина. Блуза со ракави за ракави за жени од пионерската жена. Новата линија за облека на Pioneer Woman ги зема саканите флорали на Ree Drummond и удобен стил во забавни, стилски парчиња што ве прават да се чувствувате сигурни во кој било амбиент.

За производот

Избор на клиент