0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Уникатни поволни цени за половината на половината за само-вратоврски со долги ракави

Уникатни поволни цени за половината на половината за само-вратоврски со долги ракави

DEN 335.84
Достапно за нарачка

Достапност

Пар со кожни панталони и сандали со потпетици за да се надополнат. Овој peplum има контра контраст и лента за само-вратоврска што ја затегнува половината. Проширете ја вечерната гардероба со овој врв на чипка. Станете на трендот на чипка со овој врв на ракав 3/4. Моделот носи во големина S. (Висина : 5'6 ", Градите : 35 3/8 инчи, половината : 26 инчи, колк : 39 3/8 инчи, тежина : 133 фунти) Табела со големина на тело (во инчи) големина grath на градите гарнир на половината колк - Ширина на рамото (нас 2) - 33 25 -35 1/2 - 14 3/4 S (САД 6) - 35 27 - 37 1/2 -15 1/4m (САД 10) 37 29 - 39 1/2 - 15 3/4 L (нас 14) - 40 32 - 42 1/2 - 16 3/8xl (САД 18) - 43 - 35 45 1/2 - 17 повеќе стилови, повеќе избори, ве молиме кликнете овде. Единствени поволни цени за половината на половината на половината на половината на жените со долги ракави на долгиот ракав Топ 70% памук 30% најлон. Увезен. Тркалезен врат. Погледнете преку

За производот

Избор на клиент