0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Хари Потер јуниори долги исечени симболи ја врзуваат предната кошула на омбре

Хари Потер јуниори долги исечени симболи ја врзуваат предната кошула на омбре

DEN 207.84
Достапно за нарачка

Достапност

Модата се среќава со забавно со овој предниот дел на Хари Потер мулти-лого-вратоврска. Оваа мачка со долги ракави е исечена на долга исечена должина, слетувајќи десно на половината на носителот и додаде должина на предниот дел за лентите за вратоврска. Печатење на златен и бел екран на важни слики на Хари Потер, оваа мета е совршена за стилската фан-девојка! Совршен подарок - Однесувајте се кон себе или направете ја оваа маица совршен подарок за некој прекрасен. Упатството за лого и миење на Хари Потер се отпечатени на внатрешноста на кошулата; Ознака помалку јака за дополнителна удобност. Одлично чувство - сакате да го одржувате случајно, така што оваа мека кошула ќе биде совршена. Помлада големина, големина нагоре за лабава вклопување. Совршено за fansубителите на книгите и филмовите на Хари Потер. Официјално лиценциран производ на Хари Потер од Bio World.

За производот

Избор на клиент