0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Уникатни поволни цени за женски костуми за Ноќта на вештерките Костим Тркалезен врат Цветен врв

Уникатни поволни цени за женски костуми за Ноќта на вештерките Костим Тркалезен врат Цветен врв

DEN 3.00
Достапно за нарачка

Достапност

Извлечете безгрижен шарм во оваа обична мета што може да се пофали со тркалезен врат и класичен принт на ленти. Шарена маица е во плакарот на секој моден влијателен-додадете случајна стил на вашиот сопствен. - Ширина на рамото - 34 1/4 30 3/8 22 5/8 13 7/8s - 36 1/4 32 1/4 23 1/4 - -14 3/8m 38 1/4 34 1/4 23 7/8 - -14 7/8 L - 41 1/8 37 1/4 24 5/8 15 1/2xl 44 1/8 - 40 1/4 25 3/4 - -16 1/42 XL 47 1/8 - 43 1/4 27 - -16 7/83xl 50 1/8 - 46 1/4 28 1/8 17 5 /8 Dayенски Свети Патрик Ден на 1/2 ракав Тркалезен врат Флорал Топ 95% полиестер, 5% спандекс. Увезени. Ракави на лактот. Тркалезен врат. Цветни печатени. Редовно вклопување. Врвот на женската обична блуза. Моделот носи во големина XS (висина : 5'6 ", Градите : 32 1/4", половината : 23 5/8 ", колк : 34 1/4", тежина : 105 фунти).

За производот

Избор на клиент