0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Teенски дрес за кратки ракави

Teенски дрес за кратки ракави

DEN 1.33
Достапно за нарачка

Достапност

Во основата на секоја одлична гардероба е збирка на најважни работи со кои никогаш не можете да тргнете наопаку. Подобрете ја и завршете ја следната облека со овој пат и Tru Jersey Jersey Tee. Опуштеното вклопување на ова парче ви овозможува да останете на контрола на крстарење без оглед на тоа колку е буден вашиот ден. Потребен ви е повеќе простор за чување мали предмети? Единствениот џеб од предниот дел на оваа мета не обезбедува никаква мала ставка не остава зад себе. Овој пат и Tru Jersey Jersey Tee е исто така направен од мека ткаенина од маичка која нуди долготрајна утеха без разлика дали сте надвор од забава со пријателите или правите потези на моќ за да ја обезбедите вашата иднина. Time and Tru Jersey Jersey Tee : 70% рајон, 30% полиестер. Мека маичка ткаенина. Те. Единечен преден џеб. Кратки ракави. Лесен. Лажички врат. Опуштено вклопување. Достапно во разновидни бои. Машинско миење ладно, измијте со слични бои, само белило од нехлор кога е потребно, сува суво ниско, средно железо.

За производот

Избор на клиент