0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
14к обичен жолто злато уникатен двојно свадбен бенд на Милграјн

14к обичен жолто злато уникатен двојно свадбен бенд на Милграјн

DEN 2439.20
Достапно за нарачка

Достапност

Овој опсег е дизајниран на беспрекорно, празнино празно за издржливост, удобност и целокупно абење. Носете го овој елегантен 6мм унисекс 14kt жолт златен свадбен бенд за да ја прогласите вашата убов. Овој полиран свадбен бенд има детали за Милграјн на рабовите и е прекрасен приказ на класичен дизајн со најдобар квалитет. Овој опсег има ентериер за удобност, што го прави идеален за секојдневно носење. Прославете го вашиот посебен ден со овој прекрасен ансамбл. Дајте му на вашиот подобар половина 6мм унисекс бенд со работ на Milgrain додека ги разменувате заветите или изберете го за да одбележите посебна годишнина. Овој свадбен бенд на Милграјн стои убаво самостојно, исто така чиј сјај го остави да зборува сам за себе. Класичен изглед! Едноставен бенд за свадби на Милграјн е вечен дизајн во светот на модата, третирајте се себеси или некој посебен со овој модерен и пенлив прстен за пасијанс. Накитот е одличен начин да додадете малку едноставна боја на вашиот изглед. Достапно по ваш избор на големини 6,7,8,9 и 10. Метал : 14к жолто злато 14к обично жолто злато 6-мм Унисекс двојно свадбеник на свадбата.

За производот

Избор на клиент