0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Карат Т.В. Црн дијамант 14KT бело злато црно родиум позлатен прстен за ангажман на солитер

Карат Т.В. Црн дијамант 14KT бело злато црно родиум позлатен прстен за ангажман на солитер

DEN 0.67
Достапно за нарачка

Достапност

Додадете допир на елеганција во вашиот ансамбл со овој неверојатен прстен за ангажман на црниот дијамант во Миабела. Монтирано во треперење бело злато со црно родиум, овој прекрасен прстен има еден принцеза, светкав црн дијамант (4,5 x 4,5мм) во центарот на прстенот што е убаво украсено на рингот со помош на поставување на Prong. Засилен со висок полски финиш, овој прстен е сигурен дека ќе ве стави во центарот на вниманието. Носете го овој прстен и направете глави да се свртат. Изработено во 14 KT бело злато. Црна родиум-позлатена. 1/2 КТ. Т.В. Црн дијамант. Дијамант сечење : принцеза. Каменот поставен од пронг. Ширина на опсегот : 1,5мм. Прстен за ангажман на дијаманти. Април Април. Висока полска завршница - заврши со висок лак за дополнителна искра и сјај. Спакувано до совршенство - Со Миабела, добивате повеќе од искра бидејќи сите наши парчиња се спарени со крпа за полирање и гарантираат картичка, сите завиткани во зашеметување кутија за подароци. Безвременски класици - Прегрнувањето на најновите стилови е важно за Миабела, но свртувањето на нив безвременски е нашата цел. Можете да најдете стилски класици по цена прифатлива за сите џебови!. Глобално занаетчиство - Миабела е кулминација на над 40 години искуство во производство и дизајн. Нашите гемолози, дизајнери и купувачи патуваат низ светот за да добијат накит со висок квалитет и иновативна инспирација за секое парче. Мијабела фино накит имаше уникатно парче за секој стил. Гаранција Миабела - Миабела гарантира дека сите накит што ги продаваме ги исполнува највисоките стандарди и тоа се производи за лого на висококвалитетни, врвни линиски инспекции, премиум материјали и зачудувачки супериорна конструкција и дизајн. Сите материјали се овластени точни според стандардите на Комитетот за будност на накит. Загарантирано 100% задоволство - нашиот високо посветен тим за нега на клиенти секогаш е среќен што помага, доколку е потребно.

За производот

Избор на клиент