0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Миабела машки 14 кт жолто злато полиран финиш свадбен бенд

Миабела машки 14 кт жолто злато полиран финиш свадбен бенд

DEN 1.67
Достапно за нарачка

Достапност

Воведување на машкиот свадбен бенд во Миабела, 14 килограми, симбол на безвременска loveубов и посветеност. Овој класичен свадбен бенд има ширина од 6мм и е достапен во големини 9-13. Изработено со 14 килограми жолто злато, зрачи топол и луксузен сјај . Прегрнете го полираниот финиш на овој свадбен бенд, кој додава допир на елеганција и софистицираност. Неговиот лесен дизајн обезбедува удобност и леснотија на абење, што го прави идеален за секојдневна употреба. Неговиот класичен и минималистички стил го прави разноврсен и стилски избор за секоја пригода. Карактеристиката на стабилноста овозможува персонализација и прилагодување, овозможувајќи му да создаде уникатен и персонализиран оџак . без разлика дали како свадбен бенд или внимателен подарок за него, машката свадбена бенд на Миабела е сигурен дека ќе остави траен впечаток. Направено во 14 кт жолто злато. Ширина на опсегот : 6мм. Машки класичен свадбен бенд. Направено во Мексико. Висока полска завршница - заврши со висок лак за дополнителна искра и сјај. Спакувано до совршенство - Со Миабела, добивате повеќе од искра бидејќи сите наши парчиња се спарени со крпа за полирање и гарантираат картичка, сите завиткани во зашеметување кутија за подароци. Безвременски класици - Прегрнувањето на најновите стилови е важно за Миабела, но свртувањето на нив безвременски е нашата цел. Можете да најдете стилски класици по цена прифатлива за сите џебови!. Глобално занаетчиство - Миабела е кулминација на над 40 години искуство во производство и дизајн. Нашите гемолози, дизајнери и купувачи патуваат низ светот за да добијат накит со висок квалитет и иновативна инспирација за секое парче. Мијабела фино накит имаше уникатно парче за секој стил. Гаранција Миабела - Миабела гарантира дека сите накит што ги продаваме ги исполнува највисоките стандарди и тоа се производи за лого на висококвалитетни, врвни линиски инспекции, премиум материјали и зачудувачки супериорна конструкција и дизајн. Сите материјали се овластени точни според стандардите на Комитетот за будност на накит. Загарантирано 100% задоволство - нашиот високо посветен тим за нега на клиенти секогаш е среќен што помага, доколку е потребно.

За производот

Избор на клиент