0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
1- Карат Т.Г.В. Создаден рубин, создаден бел сафир и дијамантски акцент 10kt бело злато три-камен прстен

1- Карат Т.Г.В. Создаден рубин, создаден бел сафир и дијамантски акцент 10kt бело злато три-камен прстен

DEN 1.00
Достапно за нарачка

Достапност

Совршен подарок за роденден во јули, овој прекрасен создаден рубин, создаден бел сафир и дијамантски акцент три-камен прстен е направен во сјајно бело злато од 10kt. Модниот прстен прикажува богата црвена рунда, создадена од рубин (6мм), поставен помеѓу две ледени кружни, поставени од измет, создадени бели сафири (3мм). Вкупно 10 кружни, дијаманти поставени со отворено (G-H, I2-I3) искра на секоја страна од витката лента. 1-1/3 Карат Т.Г.В. Создаде Руби.

За производот

Избор на клиент