0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Brandенски четкан годишнина прстен бенд во 14к бело злато

Brandенски четкан годишнина прстен бенд во 14к бело злато

DEN 5735.68
Достапно за нарачка

Достапност

Последниот чекор е тука, лизгајте се на овој 14к бел златен венчален прстен и вашите завети се запечатени! Овој бенд е исклучително различен. Едниот дел ја шири светлината, а другиот дел ја рефлектира, благодарение на финишот со два текстура на четкан мат и висок лак. Завршниот допир доаѓа од мали акценти со брада поставени совршено околу рабовите. Овој прстен исто така вклучува и кутија за подароци за потписи. Рачно одбрана од колекцијата за накит од злато Ораво, секој прстен е уникатно направен за неговиот стил и функционалност. Издржлив и удобност одговара што го прави овој совршен прстен да се носи секој ден . мери 4мм со мазни акценти со монистра за цел ден стил и удобност . златото е печат со 14К за да се потврди чистотата на овој скапоцен метал . Елегантен, траен и модерен класик - Профил на мазни женски златен венчален ринг -бенд, кој никогаш не влегува во начинот на работа или игра. Удобен прстен за носење цел ден . Ринг -лентите се практично достапни од големини од 4 до 9. Совршен бенд за венчаници, прстен за годишнина или прстен за специјални прилики. Атрактивно боксер за лесно давање подароци.

За производот

Избор на клиент