0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM

Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM

DEN 63.68
Достапно за нарачка

Достапност

Подготвен старомоден коктел. Карактеристики на мајмуни, мешано слад, виски, горчливи и шеќер. Не се потребни други состојки : едноставно разладете, истурете и гарнирајте. 4 предложени сервиси по шише. 35% ABV. 375 мл.

За производот

Избор на клиент