0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Озарк патека за машка вода за вода што се појави во вода што се појави во вода, ниско улица

Озарк патека за машка вода за вода што се појави во вода што се појави во вода, ниско улица

DEN 783.84
Достапно за нарачка

Достапност

Направете го одличното на отворено вашето игралиште со Ридер од машката за пешачење за пешачење Озарк. Овој низок врв на врвот на водоотпорност ви дава флексибилност да ја преземете секоја патека со удобност и безбедност со секој чекор на кој било терен. Изградена за да трае и за удобност, класичната чипка и стилот на одење ви нуди мир на умот на секоја патека што нозете ви се безбедни за да можете да уживате во секоја можност што може да ја донесе одличното отворено. Кожа и мрежа. Флексибилна мида. Удобно стапало. Вода што се појави. Класичен чипка.

За производот

Избор на клиент