0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Машки чизми за мажи

Машки чизми за мажи

DEN 639.84
Достапно за нарачка

Достапност

Со Folsom 6 -инчен моторски пети, издржливост, удобност и стил се обединуваат. Наменети да ги задоволат потребите на секој човек, овие чизми отпорни на лизгање ве засадуваат цврсто на земја - правејќи го секој чекор сигурен и вистински. Подготвена влошка. Гумена надворешна плоча. Дишејќи ја поставената конструкција.

За производот

Избор на клиент