0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Територија машка мост за ширина на чипка на глуждот со ширина на ширина

Територија машка мост за ширина на чипка на глуждот со ширина на ширина

DEN 799.84
Достапно за нарачка

Достапност

Бриџер по територија е целогодишен дизајн на тениски чевли/чизми и е разноврсен стил кој доаѓа во ширина. Овој чевли има тркалезен пети, флексибилен ѓон и покажува контрастн дизајн на манжетни за поуникатен и обоен изглед. Висина на пета : 1 1/4-инчен. Тип на потпетица : единствена. Висина на платформата : 1-инчен. Висина на вратилото : 4 1/2 инчи. Ширина на чевли : Широк. Поставена : мрежа. Горниот материјал : Оригинална кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : перниче. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 9. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

За производот

Избор на клиент